3 balandžio, 2020

Alfa klasė rekomenduoja: online kursų platformos

Likdami namuose, galime prasmingai išnaudoti savo laisvą laiką asmeniniam tobulėjimui. Su nuotolinio mokymosi platformomis jau susipažinome virtualių pamokų metu, tačiau ar žinojote, jog egzistuoja ir gausybė savarankiško mokymosi įrankių, kurių pagalba namuose galima išklausyti geriausių pasaulio universitetų parengtus kursus?
Šiandien Alfa Klasė apžvelgia ir rekomenduoja 5 geriausias online kursų platformas:

udemy.com – šiame puslapyje galite išmokti apie integralus, funkcijas, trigonometriją, ruoštis IELTS egzaminui ar susipažinti su sveikos mitybos pagrindais, žiūrėdami smagius interaktyvius video.

coursera.com – ši platforma dar pažangesnė! Čia ne tik galite mokytis žiūrėdami video, bet ir atlikti užduotis, parengtas universitetų profesorių. Prie kiekvienų kursų matysite, koks universitetas jį parengė. Jausitės lyg tikri studentai, kadangi užduotis atlikti turėsite per nustatytą terminą.

edx.org – dar viena platforma, leidžianti mokytis kursų, parengtų Harvardo, Masačusetso Technologijų, Caltech ir gausybės kitų aukščiausio lygio universitetų.

futurelearn.com – kartu su geriausiais D. Britanijos universitetais paruošta nuotolinių kursų svetainė.

open.edu – šiame puslapyje galite ne tik išsirinkti sau artimiausią temą, tačiau ir pamatyti, kokio sudėtingumo lygio yra šis kursas bei dar geriau išsirinkti sau tinkamiausias pamokas.

kabute1 Ar žinojote, jog egzistuoja ir gausybė savarankiško mokymosi įrankių, kurių pagalba namuose galima išklausyti geriausių pasaulio universitetų parengtus kursus? kabute2

Visos šios priemonės yra arba visiškai, arba dalimi nemokamos, todėl jomis galima drąsiai naudotis be jokių kliūčių.

Kursams rekomenduojame bent B1 anglų kalbos suvokimo lygį, tačiau daugumai video galima pasirinkti ir papildomus subtitrus, kurie palengvins mokymąsi, o kartu padės įtvirtinti ir užsienio kalbos žinias.