16 rugpjūčio, 2019

Alfa klasė rekomenduoja: tinklalaidės

Pastaruoju metu itin išpopuliarėjęs formatas – podcastai, arba tinklalaidės – puikus būdas praplėsti savo akiratį bei mokymąsi paversti smagia veikla. To siekiame ir Alfa klasėje, todėl šiandien norime pasidalinti tuo, ką Alfa klasė rekomenduoja! Šįkart – 5 lietuviškos tinklalaidės, kiekvieno skoniui, kurias galima rasti Spotify platformoje.

– “Mokslo sriuba” – tinklalaidė apie….mokslą! Naujai, įdomiai ir išsamiai apie fiziką, IT ir biologiją. Didžiuojamės, jog naujausioje laidoje kalbinamas buvęs Alfa klasės mokytojas Mindaugas Šarpis. Galbūt kaip tik šis podcastas padės atrasti meilę gamtos mokslams ir nuspręsti studijų kryptį?

– “Vakaro pasaka” ir “Vakaras su knyga” – iš LRT Radijo ir LRT Klasikos laidų adaptuotos tinklalaidės, kuriose tiek patiems mažiausiems, tiek vyresniems skaitytojams garsiausi šalies aktoriai įgarsina užsienio ir lietuvių rašytojų kūrinius. Puiki alternatyva, kai skaityti šiek tiek tingu, o klausytis gali ir maži, ir dideli.

kabute1 Puiki alternatyva, kai skaityti šiek tiek tingu, o klausytis gali ir maži, ir dideli. kabute2

– “Išpakuota” - tinklalaidė apie ekologiją ir kaip gyventi švariau bei tvariau. Tiems, kurie nori keisti įpročius, o dar labiau tiems, kuriems ekologija atrodo visai svetima.

– “Ryšys” - tinklalaidė tėvams apie tėvystę ir motinystę. Puikiai tinka klausytis pakeliui į darbą ar į “Alfą klasę” vežant mokinukus.

– “Technotronika” - tinklalaidė, puikiai tinkanti alfa kartai, apie technologijos (pra)laimėjimus.

Tikimės, jog mūsų rekomendacijos padės atrasti platų tinklalaidžių pasaulį bei atrasti tai, kas jums įdomiausia, o Alfa klasės mokytojai visada bus pasirengę su jumis padiskutuoti jums svarbiomis temomis!