16 balandžio, 2020

Alfa klasė rekomenduoja: TOP 4 YouTube kanalai mokymuisi

Alfa klasėje visada ieškome būdų, kaip mokymąsi paversti smagia veikla ir kuo efektyviau išnaudoti pamokų laiką. Kartais nė nesusimąstome, jog paįvairinti pamokas galime tiesiog apsižvalgę, kas supa mus aplink. Šiandien norime pasiūlyti net 4 YouTube kanalus, kurie puikiai tinka smagiai ir kūrybiškai mokytis apie mus supantį pasaulį.

— “CrashCourse“ – lietuviškai išvertus šį pavadinimą, jis reiškia „intensyvus kursas“. Tikra tiesa – šiame kanale galite rasti gausybę smagių video, kurie aiškina žymiausius istorinius įvykius, fizikinius reiškinius, antikinius mitus ir gausybę kitų dalykų trumpai ir aiškiai. Prieš kontrolinį darbą ar prieš egzaminą – puikus būdas pailsėti ir lengviau įsiminti informaciją.

— “The Organic Chemistry Tutor“ – šis kanalas apjungia chemijos, matematikos ir fizikos uždavinių sprendimą. Puiki vieta, jei reikia pasikartoti, kaip išspręsti uždavinius su laipsniais, logaritmais arba pH radimu.

kabute1 Kartais nė nesusimąstome, jog paįvairinti pamokas galime tiesiog apsižvalgę, kas supa mus aplink. kabute2

— “mathantics“ - du mokytojai, matematiką siekiantys paaiškinti smagiai ir lengvai. Jie parodo, ir kaip dalinti kampu, ir kaip apskaičiuoti funkcijas, taigi turinys tinkamas įvairaus amžiaus moksleiviams.

— “Simple History“ - mokydamiesi istorijos dažnai susiduriame su dideliais kiekiais informacijos, kurią svarbu įsiminti. Šie smagūs filmukai padeda geriau susieti istorinius įvykius ir įsivaizduoti juos vykstant.

Filmukams rekomenduojame bent B1 anglų kalbos suvokimo lygį, tačiau daugumai video galima pasirinkti ir papildomus subtitrus, kurie palengvins mokymąsi, o kartu ir padės įtvirtinti užsienio kalbos žinias.