26 vasario, 2020

Alfa klasė rekomenduoja: TOP 5 programėlės

Šį mėnesį Alfa klasė rekomenduoja 5 nemokamas programėles, be kurių neišsiverčiame savo pamokose ir jas siūlome išbandyti visiems, norintiems paįvairinti savo mokymąsi namuose. Šių programėlių pagalba mokytis ne tik smagiau, bet ir tvariau – kai kurios leidžia mažinti popieriaus sąnaudas bei užduotis atlikti bet kokio išmanaus įrenginio ekrane. Kokie mūsų top 5 pasirinkimai?
„Desmos“ – nepakeičiama programėlė visiems, besimokantiems matematikos ar fizikos. Ši programėlė brėžia funkcijų grafikus, todėl įvedę funkcijos lygtį galite akimirksniu pamatyti funkcijos eskizą bei atlikti įvairias transformacijas – pasukti, paslinkti ar ištempti grafiką.
Smagiausias būdas mokytis kalbų – šarados! Todėl mūsų mokiniai labiausiai džiaugiasi per anglų kalbos pamokas galėdami pažaisti programėle “Charades!”, skirta spėlioti įvairius anglų kalbos žodžius bei plėsti žodyną.
kabute1 Šių programėlių pagalba mokytis ne tik smagiau, bet ir tvariau - kai kurios leidžia mažinti popieriaus sąnaudas bei užduotis atlikti bet kokio išmanaus įrenginio ekrane. kabute2

3. Chemijai mokytis siūlome programėlę “Minute Chem", kurioje galite pasipraktikuoti kurti chemines formules naudodami oksidacijos laipsnius.

4. Sudėtingesnius rašybos atvejus įvairių klasių moksleiviams pasikartoti galima programėlėje “Įsidėmėtinos rašybos žodžiai”.

5. Vienas iš populiariausių kartojimo būdų - kortelės. Kad nereikėtų jų užrašyti ir karpyti, siūlome universalią, visoms pamokoms pritaikomą programėlę "Quizlet" !

Visas šias programėles galite rasti savo išmaniųjų įrenginių programėlių parduotuvėse bei atsisiųsti nemokamai!