Alfa klasė mokslo statistika

7 liepos, 2019

Ar žinojote, kad…

💡 – 1 mėn. vertės žinios yra prarandamos vasaros atostogų metu

🧠 – 6 sav. naujųjų mokslo metų yra skirtos kartoti tai, kas pamiršta per atostogas

🎯 – vos 2 mėn. nuoseklaus gilinimosi į konkretų dalyką užtenka, kad būtų patobulinti mokymosi įgūdžiai

🔐- 2-3 val./ sav. nuoseklaus kartojimosi leidžia išsaugoti žinias bei neprarasti svarbių įgūdžių

Apie ką mes čia? Apie viską nuo pradžių!

Artėja vasara – neabejotinai laukiamiausias visų mokinių, mažų ir didelių, metų laikas, kurį taip mėgstame dėl įvairiausių linksmybių, kelionių ir veiklų gausos. Mes norime priminti, jog vasarą pailsėti bei atgauti jėgas yra tiesiog būtina, bet ne ką mažiau svarbu protinės veiklos neapleisti iki pat rudens. Ilgųjų atostogų metu mokiniai dažnai neskiria dėmesio kartojimui ar naujų įgūdžių lavinimui, todėl ilgainiui yra prarandama motyvacija, svarbios žinios ir brangus laikas, kuris naujais mokslo metais galėtų būti skirtas ne kartotis, bet mokytis naujų dalykų.

Pradėti galima nuo tokių veiklų, kaip knygos skaitymas keliaujant, mokomieji filmai, žaidimai, galvosūkių sprendimas, o pačių veikliausiųjų smagioms vasaros veikloms laukia ir mūsų korepetitoriai Alfa klasėje.

kabute1 Mes norime priminti, jog vasarą pailsėti bei atgauti jėgas yra tiesiog būtina, bet ne ką mažiau svarbu protinės veiklos neapleisti iki pat rudens kabute2

Tikime, jog mažais, bet sistemingais žingsneliais, skiriant šiek tiek laiko mokslams net vasarą, galima neprarasti įgytų žinių ir daug efektyviau pasiruošti naujiems mokslo metams!