Korepetitoriai. PREMIUM

Greitai besikeičiančiame pasaulyje pats brangiausias dalykas – laikas. Norėdami pasiūlyti kokybiškiausią ir patogiausią įmanomą papildomą ugdymą prisitaikome prie šiuolaikinių moksleivių poreikių. Vertindami brangų jūsų laiką, siūlome naujieną – Alfa klasės premium pamokas, kurios gali vykti tiesiog jūsų namuose. Kaip tai atrodo?

kokybe

AUKŠČIAUSIA KOKYBĖ

Atrinkome didžiausią mokymo patirtį ir daugiausia moksleivių simpatijų sukaupusių Mokytojų komandą, kuri užtikrins kokybiškiausią ir efektyviausią ugdymą.
patogumas

PATOGUMAS

Alfa klasės mokytojas sutartu laiku atvyks tiesiai į jūsų namus, kartu turėdamas visą pamokai reikalingą medžiagą ir metodines priemones. Pamokos vyksta jaukioje namų aplinkoje, todėl savo asmeninėje darbo erdvėje moksleiviai jausis itin patogiai.
lankstumas

LANKSTUMAS

Darbas individualiai ar su keliais šeimos nariais - pagal pageidavimą mokytojas gali darbuotis su keliais mokyklinio amžiaus moksleiviais. Pavyzdžiui, pamokoje broliai ir seserys gali dalyvauti kartu arba vienas po kito. Mokytojas taip pat teikia gyvą grįžtamąjį ryšį tėveliams bei kruopščiai seka moksleivio progresą. Esant poreikiui, galima organizuoti vienkartines konsultacijas prieš atsiskaitymus, derinti kelių dalykų pamokas.
saugumas

SAUGUMAS

Prieš vesdami pamoką, tėvų pageidavimu moksleivius mokytojai gali pasiimti iš mokyklos bei automobiliu nuvežti namo.

Alfa klasėje vyksta šių dalykų pamokos.

Daugiau informacijos rasite paspaudę and dalyko ikonos.

Matematika

Lietuvių k.

Anglų k.

Fizika

Chemija

Biologija

Informatika

Istorija

Geografija

Užsienio