Logopedo konsultacijos

Vaiko kalbos raida – individualus ir sunkiai nuspėjamas procesas. Alfa klasėje rūpinamės, kad vaikai, susiduriantys su kalbos sunkumais, gautų profesionalią specialisto pagalbą. Mūsų logopedas ne tik įvertins, ar visi vaiko garsai tariami tinkamai, nustatys sutrikimus, tačiau ir parinks tinkamiausius korekcijos būdus individualiam atvejui. Mūsų logopedai dirba jaukiame, pagal mažųjų klientų poreikius įrengtame kabinete, kuriame kalbos terapijos priemones taikome žaisdami. Logopedo paslaugos teikiamos individualių konsultacijų metu. Esant poreikiui ir pasitarus su specialistu, konsultacijoje gali dalyvauti du vaikai. Tokiu būdu užtikriname ramią aplinką ir maksimalų dėmesį kiekvienam mažajam klientui. Individualų darbą su vaikais papildome ir namų darbų užduotimis bei rekomendacijomis visai šeimai, kurios padeda greičiau tobulėti ir siekti išsikeltų tikslų.

Pirmasis susitikimas su logopedu, kurio metu atliekamas pirminis vaiko kalbos įvertinimas ir nustatomi galimi sutrikimai, kainuoja 30 EUR. Tolimesnių individualių konsultacijų kaina – 20 EUR.

Load More

Taip, logopedo paslaugos Alfa klasėje gali būti teikiamos tiek kontaktiniu, tiek nuotoliniu būdu pagal tėvelių ir globėjų pageidavimus.

Load More

Taip, Alfa klasės logopedas gali dirbti ir su mikčiojančiu vaiku bei padėti nustatyti to priežastis, rasti problemos sprendimą.

Load More

SUTRIKIMŲ NUSTATYMAS

Nuo 4,5 metų vaikams rekomenduojama susitikti su logopedu, kad specialistas tinkamai įvertintų, ar visus garsus vaikas taria tinkamai. Logopedas vertina vaiko kalbą pagal jo amžių bei kitas svarbias aplinkybes ir nustato, kokius sutrikimus reikėtų šalinti. Ketvirtaisiais – penktaisiais metais vaikai jau turėtų mokėti tarti taisyklingai daugumą kalbos garsų, o iki šeštojo gimtadienio išmokti ir garsą „R“. Visgi individualaus vaiko kalbinė raida gali skirtis ir nuo bendraamžių, todėl svarbu kreiptis į kvalifikuotą specialistą.

SUTRIKIMŲ ŠALINIMAS

Logopedas kiekvienam vaikui individualiai parenka ir pritaiko kalbos (kalbėjimo, rašymo, skaitymo) sutrikimų šalinimo būdus, korekcijos pratimai atliekami taikant pažangiausius metodus.

KONSULTACIJOS

Logopedas supažindina tėvelius ar globėjus su vaiko kalbos sutrikimo pobūdžiu, teikia rekomendacijas, kokius kalbos korekcijos metodus galima būtų naudoti namuose ir kaip juos taisyklingai taikyti savarankiškai. Atlikdami papildomus pratimus namuose, vaikai kalbos sutrikimus įveikia sklandžiau.