POPAMOKINĖ GRUPĖ

LOGOPEDAS

Popamokinė grupė yra pagrindinė 2019/2020 m.m. Alfa klasės naujovė! Jos tikslas – užtikrinti kokybišką pradinių klasių mokinių popamokinę veiklą, apjungiančią akademinio ir kūrybinio ugdymo aspektus. Popamokinė grupė pradeda veikti – nuo š. m. rugsėjo 30 d.

Mokymasis, suprantant mokslo prasmę

Pradinukai užduoda begales klausimų ir, smalsumo vedami, siekia kuo geriau pažinti mus supantį pasaulį. Labai svarbu, kad jie savo aplinkoje turėtų mentorių, kurie gebėtų ne tik atsakyti į kylančius klausimus, tačiau ir sugebėtų mokomas temas susieti su pasauliu už vadovėlio ribų.

Po medžiu sėdintis žmogus
Cheminės reakcijos paveikslėlis

Projektai

Jų pagalba mokiniai susipažįsta su plačiu spektru temų, kurioms mokykloje dažniausiai pritrūksta laiko. Tai puiki proga mokiniams tyrinėti savo interesų sritis, plėsti pasaulėžiūrą. Projektai mažai orientuoti į susipažinimą su teorine informacija, kur kas įdomiau matyti, kokius galimus sprendimus mato jaunieji tyrėjai.

Moksliniais tyrimais pagrįsta edukacija

Mokytojai nuolat seka atliekamus sociologinius tyrimus, kurių išvados gali būti pritaikomos edukacijoje. Siekiame, kad Lietuvos alfa karta būtų ugdoma metodais, kurių poveikis yra pagrįstas.

Knyga ir planšetė
Į popamokinę grupę registracijos primamos:
el.paštu: egle@alfaklase.lt
telefonu: +37060246642
arba užpildžius registracijos formą.
VIETA: Mindaugo g. 14, Vilnius
GRUPĖS DYDIS Ne daugiau 10 mokinių
PRIIMAMI MOKINIAI: 1-4 kl.
UŽSIĖMIMŲ LAIKAS: Darbo dienomis 14:15-18:00 (5 ak.val.). Suderinus su administracija, mokiniai į užsiėmimus gali atvykti vėlesniu nei 14:15 ir išvykti ankstesniu nei 18:00 laiku
MAITINIMAS: Neteikiamas. Tėveliams rekomenduojame mokiniams įdėti užkandžių