Popamokinė grupė

Popamokinė grupė yra pagrindinė 2019 m./2020 m. Alfa klasės naujovė! Jos tikslas - užtikrinti kokybišką pradinių klasių mokinių popamokinę veiklą, apjungiančią akademinio ir kūrybinio ugdymo aspektus.

NUOLATINĖ MOKYTOJO PRIEŽIŪRA

Vis dažniau susiduriame su tėvelių nusiskundimais, kad formalaus ugdymo mokyklų popamokinėse grupėse mokiniai nuvargsta dėl triukšmo. Ypatingą dėmesį skirsime, kad veikla būtų koordinuota, atmosfera laisva, tačiau laikas išnaudotas produktyviai. Formuojame nedideles grupes, todėl dažniausiai mokiniai popamokinėje grupėje bus tarp 6-8 bendraamžių.

RAMI APLINKA

Kiekvienam vaikui individualiai parenkame ir pritaikome kalbos (kalbėjimo, rašymo, skaitymo) sutrikimų šalinimo būdus, pratimus atliekame taikant pažangiausius metodus.

KOKYBIŠKAS POILSIS

Suprantame, kad darbo ir poilsio balansas yra būtinas vaikų vystymuisi, tačiau poilsis taip pat gali būti lavinamojo pobūdžio. Esame paruošę gausybę kūrybiškumą ir savarankiškumą ugdančių užduotėlių, kurios leis popamokinėje grupėje puikiai atsipalaiduoti.

Mokymasis, suprantant mokslo prasmę

Pradinukai užduoda begales klausimų ir, smalsumo vedami, siekia kuo geriau pažinti mus supantį pasaulį. Labai svarbu, kad jie savo aplinkoje turėtų mentorių, kurie gebėtų ne tik atsakyti į kylančius klausimus, tačiau ir sugebėtų mokomas temas susieti su pasauliu už vadovėlio ribų.

Projektai

Jų pagalba mokiniai susipažįsta su plačiu spektru temų, kurioms mokykloje dažniausiai pritrūksta laiko. Tai puiki proga mokiniams tyrinėti savo interesų sritis, plėsti pasaulėžiūrą. Projektai mažai orientuoti į susipažinimą su teorine informacija, kur kas įdomiau matyti, kokius galimus sprendimus mato jaunieji tyrėjai.

Moksliniais tyrimais pagrįsta edukacija

Mokytojai nuolat seka atliekamus sociologinius tyrimus, kurių išvados gali būti pritaikomos edukacijoje. Siekiame, kad Lietuvos alfa karta būtų ugdoma metodais, kurių poveikis yra pagrįstas.

Į popamokinę grupę registracijos primamos:
el.paštu: egle@alfaklase.lt
telefonu: +37060246642
arba užpildžius registracijos formą.
VIETA:
Mindaugo g. 14, Vilnius.
Grupės dydis:
Ne daugiau 10 mokinių.
paslauga skirta:
1-4 kl.
Užsiėmimų laikas:
Darbo dienomis 14:15-18:00 (5 ak.val.). Suderinus su administracija, mokiniai į užsiėmimus gali atvykti vėlesniu nei 14:15 ir išvykti ankstesniu nei 18:00 laiku.
Maitinimas:
Neteikiamas. Tėveliams rekomenduojame mokiniams įdėti užkandžių.