Korepetitoriai

Alfa klasės korepetitorius – tai ne tik žmogus, padedantis ruoštis kontroliniams ar atlikti namų darbus. Atvykusį į Alfa klasę moksleivį lydi mentorius, kuris veda mokinį pažinimo keliu, padeda jam geriau jaustis pamokose ir kilstelėti pažymius. Kartu su Alfa klasės mokytoju moksleiviai rengiasi atsiskaitymams ir testams, taip pat užmezga artimą asmeninį ryšį. Kurdami ryšį su moksleiviu siekiame, jog pamokų medžiaga būtų išdėstoma suprantamai, kiekvienai asmenybei tinkamiausia kalba. Be kita ko, mūsų mokytojams svarbu ne tik puikiai parengti moksleivį atsiskaitymams, tačiau ir įžiebti meilę mokslui. Mokytojai motyvuoja savo moksleivius domėtis mokslo naujienomis, dalinasi knygų, filmų, straipsnių rekomendacijomis, kviečia diskutuoti ir pažinti mokslo pasaulį drauge. Vyresniųjų gimnazistų pamokas siejame su karjeros pasirinkimais ir būsimomis studijomis.

Korepetitoriaus pamokų kaina priklauso nuo pamokos trukmės, tipo ir dalyvajančių mokinių skaičiaus. Kviečiame pasinaudoti mūsų skaičiuokle ir sužinoti konkrečios paslaugos kainą.

Load More

Alfa klasėje nėra jokių ilgalaikių įsipareigojimų. Vieniems mokiniams gali užtekti vos kelių konsultacijų, kurių metu mokytojo pagalba sudėliojami svarbiausi akcentai ir pasiruošiama konkrečiam atsiskaitymui. Kitiems mokiniams gali būti reikalingas nuolatinis darbas su mokytoju per mokslo metus. Kokia reikalinga mokymosi trukmė, nustatome ir aptariame pirmosios pamokos metu po mokytojo atliekamo žinių įvertinimo ir individualaus plano parengimo.

Load More

Alfa klasėje darbuojasi plati daugiau nei 100 mokytojų komanda. Visi šie mokytojai – jauni savo srities profesionalai, susižėrę saują 100-tukų, studijuojantys arba baigę prestižinius Lietuvos ar užsienio universitetus, taip pat dirbantys privačiose ir valstybinėse mokyklose. Daugiau apie mūsų mokytojus sužinoti galite mūsų tinklaraštyje.

Load More

Alfa klasėje vyksta šių dalykų pamokos.

Daugiau informacijos rasite paspaudę and dalyko ikonos.

Matematika

Matematika

lietuviu

Lietuvių k.

fizika

Fizika

chemija

Chemija

biologija

Biologija

informatika

Informatika

istorija

Istorija

geografija

Geografija

Matematika

Užsienio kalbos